עיצוב משרדים

green-dots

מה מתאים לעסק שלך ? או לך?

נראה לי שלא ניתן להפריד בין השניים. כי העסק שלך הוא בעצם את/ה.

כשבחרת לפתוח עסק ידעת הוא משקף את אישיותך , פתחת אותו כדי לממש את עצמך ולהגיע להצלחה .

המשפט ” העבודה היא חיינו ” נכון לגבי רובינו.אנו מבלים את רב שעות היום במקום העבודה. זהו הבית השני שלנו. חשוב שהוא יאפשר לנו לתת את התפוקה המקסימאלית , ועדין ישאיר אותנו שלווים ונינוחים כדי לתת את השרות הטוב ביותר.

חשוב שהוא יהיה נוח, יספק את הצרכים המינימאליים, יהיה מאורגן ומסודר (כמו בבית), ישדר מקצועיות, ישרה ביטחון על לקוחותיך וייתן להם את התחושה שהם בידיים הנכונות (זהו בכל זאת מקום עבודה וחייבים להתייחס למקבל השירות בכובד ראש). לשם כך, ננתח את העסק- כמה עובדים יש ומהו תפקידם, מיהם הלקוחות שמגיעים, מה העסק שלך רוצה לשדר. כל זאת ניתן להשיג בעזרת תכנון פונקציונאלי ועיצוב נכון עבורך.

נעשו לא מעט מחקרים לגבי השפעת האור והצבעים על התנהגותנו. חשוב, להאיר את העסק נכון, ולהכניס עניין למקום בעזרת רהיטים,צבעים ,חומרים ופריטים משלימים.

במהלך השנים למדתי שבעסקים, הדקות הראשונות להתרשמות הן המשפיעות ביותר.מראה עיניים ראשוני, תחושות ראשוניות של המקום, צבעים, קובעים ולעיתים אף מכריעים. אז אם החלטת שיש מקום לשפר…. אם מתאים לך להרגיש בבית (בספורט כשיש משחק בית זה נותן לשחקנים יתרון עצום) אך יחד עם זאת להיות מקצוען/ית,

אשמח לעמוד לרשותך בעיצוב לעסקים שעושה את העבודה!

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר